Видавництво шукає письменників-палеонтологів

ілюстрація Аліси Москвічової
ілюстрація Аліси Москвічової

Перейнявшись популярністю теми динозаврів серед хлопчачої аудиторії, видавництво  «Грані-Т» взялося за підготовку збірки під робочою назвою «Динозавряча книжка». Видавництво сповнене ентузіазму і вже оголосило наступне:

«Пропозицію написати казку чи оповідання про улюбленого доісторичного ящура вже отримала від наших редакторів низка як відомих, так і молодих талановитих дитячих письменників. А наші найкреативніші художники тим часом старанно студіюють динозаврячу анатомію…
Утім, проект відкритий не лише для тих авторів, яким видавництво запропонувало до нього приєднатися, а й для всіх охочих як професійних, так і самодіяльних письменників. Ви також можете взяти в ньому участь, запропонувавши нам оповідання чи казку (обсягом 8-12 тисяч знаків) із головним героєм-динозавром».

Видавництво попереджає, що братиме до уваги тільки «цікаві, якісні художні тексти» і застерігає від ненауковості в описах динозаврів – малі читачі дуже добре знайомі з найостаннішими дослідженнями на цю цікаву їм тему.
Слати доробки просять на office@grani-t.info.
ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики