Дім Оскара Вайльда виставлено на продаж

Будинок письменника Оскара Вайльда в районі Челсі в Лондоні виставлено на продаж за 1,84 мільйона доларів (1,15 мільйона фунтів стерлінгів), сказано в прес-релізі міжнародного агентства нерухомості Savills, яке займатиметься продажем об’єкта.

“Знаменитий письменник жив у цьому будинку зі своєю дружиною і двома синами впродовж одинадцяти років, про що свідчить меморіальна дошка”, – зазначено в повідомленні.

За даними компанії, саме в бібліотеці цього будинку Вайльд написав деякі зі своїх найбільш відомих творів – “Портрет Доріана Ґрея”, “Ідеальний чоловік” і “Як важливо бути серйозним”.

Нещодавно теперішній власник будинку, дизайнер інтер’єрів Майс Лі провів тут масштабну реконструкцію, переробивши квартиру з двома спальнями у “відкрите й живе середовище, де кімнати ніби плавно перетікають одна в одну”, – додається в прес-релізі.

Бібліотека Вайльда тепер служить спальнею. У квартирі також є вітальня з високими стелями і відкрита кухня.

Згідно з прес-релізом, будинок продається обставленим і з уже зробленим ремонтом.

У матеріалах Savills також наголошується, що в кінці XIX століття Челсі був богемним районом, де жили багато відомих художників і поети. Зокрема, сусідами Вайльда по Тайт-стріт були художники Джон Сінґер Сарджент і Джеймс Макнейл Вістлер.

Як сказано в повідомленні, Вайльд переїхав у цей будинок зі своєю дружиною Констанс 1884 року й покинув його після ув’язнення в 1895 році, коли маркіз Квінсбері звинуватив відомого драматурга в гомосексуалізмі через його роман із сином лорда Дуґласа.

За матеріалами РИА Новости

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики