Книжка понтифіка стала бестселером в Італії

Книжка “Дитинство Христа” – останній том трилогії “Ісус із Назарету” Папи Римського Бенедикта XVI, що надійшла в продаж 21 листопада, стала бестселером в Італії, повідомило в неділю радіо Ватикану.

По числу продажів за останній тиждень твір понтифіка випередив книжку лауреата багатьох національних і міжнародних премій, чилійського письменника Луїса Сепульведа “Історія кота і миші, яка стала його другом”, – вона на другому місці.

“Дитинство Христа” посідає також першу позицію в рейтингу продаваних електронних книг. Книжка Бенедикта XVI, перекладена дев’ятьма мовами, продається в 50 країнах. “У цій книжці я спробував налагодити діалог із текстами Євангелій”, – зазначив понтифік у передмові.

Перший том книжки “Ісус із Назарету” було опубліковано в 2007 році. Через чотири роки другий том англійською мовою потрапив у десятку найбільш продаваних книжок у США. Всього було надруковано 1,2 мільйона екземплярів другого тому трилогії німецькою, італійською, англійською, іспанською, французькою, португальською та польською мовами.

За матеріалами РИА Новости

Читайте також: Папа Римський – дитячий письменник

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики