На книжкові виставки у 2013-му витратять 600 тис. грн

Керівництво Держкомтелерадіо України вже затвердило перелік книжкових виставок і ярмарків, які будуть фінансуватися з держбюджету.

Загалом на виставкову діяльність в Україні у 2013 році, згідно з бюджетом, планують виділити 600 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо України.

Наступного року Держкомтелерадіо має забезпечити участь видавців України у XХ міжнародній книжковій виставці “Книги Білорусі-2013” (в лютому) та в черговій Московській книжковій виставці-ярмарку у вересні 2013 року.

Пріоритетною для вітчизняних видавців є також 65-й Франкфуртський книжковий ярмарок у жовтні 2013 року.

Як повідомили учасники колегії Держкомтелерадіо, українські видавці та книжки мають бути широко представлені на книжкових форумах Західної Європи.

Окрім того, Держкомтелерадіо буде організатором IХ Київської міжнародної книжкової виставки у травні 2013 року, IV Київської виставки “Книжкові контракти” в грудні, а також “інформаційно-організаційно” забезпечувати проведення 20 Міжнародного форуму видавців у Львові.

На міжнародних книжкових форумах Держкомтелерадіо збирається представляти українську продукцію єдиним “Національним стендом України”. Також комітет обіцяє сприяти участі українських видавців у цих форумах.

Джерело: Телеграф

Читайте також: Підсумки ІІІ “Книжкових контрактів”

10 способів врятувати видавничу галузь

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики