NatGeoУкраїна: перший номер журналу – в квітні

В українській версії журналу National Geographic співвідношення українських й американських матеріалів буде 1 до 3. Поступово відсоток українських матеріалів зростатиме. Про це розповіла головний редактор видання Ольга Вальчишена, повідомляє «МедіаБізнес».

National Geographic поступово вкомплектовується кадрами: заступником головного редактора журналу став Дмитро Губенко, який до цього працював у виданні “Український тиждень”.

Перший номер журналу вийде в квітні.

“Можливо, у перших номерах буде навіть трохи більше іноземного контенту. Насамперед це пов’язано з тим, що NatGeoУкраіна не є абсолютно самостійним виданням, а членом всесвітньої журнальної сім’ї National Geographic, до якої зараз належить 39 видань. Усі вони працюють відповідно до брендбуку, а за дотриманням правил уважно стежить National Geographic Society. Матеріали “материнського” – американського журналу мають кількісну перевагу практично в усіх місцевих версіях, вони відрізняються традиційно високою якістю”, – зазначає Дмитро Губенко на сторінці групи NatGeoУкраіна в соціальній мережі Facebook.

Ольга Вальчишена також зауважила, що про запуск сайту National Geographic мова поки не йде: “Сайт буде, але це не перспектива найближчих місяців”.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики