У травні вийде новий роман Дена Брауна

Новий роман під назвою “Інферно” популярного американського письменника Дена Брауна надійде у продаж 14 травня. Як повідомило у вівторок нью-йоркське видавництво “Doubleday”, перший тираж книжки становитиме 4 млн екземплярів.

Як наголошується на сайті видавництва, “Інферно” розповість про нові пригоди професора історії Гарвардського університету Роберта Ленґдона – головного героя бестселера Брауна “Код да Вінчі”. Події роману відбуваються в Італії. В центрі сюжету – перша частина “Божественної комедії” Данте Аліґ’єрі “Пекло”.

“Незважаючи на те, що я вивчав “Пекло” ще студентом, тільки недавно, провадячи дослідження у Флоренції, я усвідомив, наскільки непроминальний вплив має творчість Данте на сучасний світ. Я запрошую читачів нового роману здійснити подорож у це таємниче царство кодів і символів”, – ідеться в заяві Брауна, розміщеній на його сайті.

Найвідоміший роман Брауна – “Код да Вінчі” – побачив світ у 2003 році. Ця книжка, що стала продовженням іншого популярного твору письменника, “Ангели і демони” (2000), зразу стала світовим бестселером. Вона перекладена 44 мовами й видана загальним тиражем понад 80 млн примірників. “Код да Вінчі” більше року очолював список бестселерів газети “Нью-Йорк Таймс”. У 2006 році з’явилася екранізація цього роману, де головну роль зіграв голівудський актор Том Генкс.

У 2009 році був виданий ще один роман Брауна – “Втрачений символ”, який також швидко став бестселером.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики