Бенедикт XVI зречеться престолу, щоб писати книжки?

Папа Римський Бенедикт XVI після зречення престолу буде приділяти багато часу молитвам, роздумам і, можливо, написанню книжок, заявив у понеділок, 11 лютого, представник Ватикану Федеріко Ломбарді.

“Понтифік часто говорив про те, що хотів би приділяти багато часу молитвам, роздумам і, можливо, написанню книжок”, – сказав він на прес-конференції.

Він пояснив, що після зречення Бенедикт XVI деякий час житиме в літній резиденції понтифіків біля Рима. Далі він збирається відправитися в монастир на території Ватикану, пишуть Подробности.

Ф.Ломбарді пояснив, що 85-річний Папа Римський вирішив відректися від престолу лише через те, що в останні місяці став сильно втомлюватися від роботи. “Ми помітили, що він став втомлюватися”, – додав представник Ватикану. “Це було його рішення. Він прийняв його самостійно, і цей крок треба поважати”, – сказав Ломбарді.

За словами Ломбарді, рішення про зречення не викликано жодного роду конфліктами в римо-католицькій церкві. Він повідомив, що Бенедикт XVI чудово усвідомлює, що відмовляється від керівництва Ватиканом у непростий для католиків період. Він запевнив, що Бенедикт XVI до кінця лютого буде в повному обсязі виконувати всі свої функції.

Нагадаємо, сьогодні Бенедикт XVI повідомив, що ввечері 28 лютого відречеться від престолу. Нового Папу планують обрати в березні.

Читайте також: Книжка понтифіка стала бестселером в Італії

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики