Діти з 22 країн світу декламуватимуть Шевченка

Сьогодні у «Львівській політехніці» презентують проект – українські діти з цілого світу декламують вірші Тараса Шевченка, інформує ZAXID.NET.

Як повідомили у «Львівській політехніці», відеозаписи маленьких читців (до 7 років), змонтовані в єдиний фільм, запрошують глядача здійснити віртуальну екскурсію українським всесвітом, провідною зіркою якого є Шевченкове слово.

«Шевченків «Кобзар» читає для дитини вся українська родина: мами й татусі, бабусі й дідусі. У всіх куточках нашої планети звучить у ці березневі дні слово Шевченка, ми запросили його в кожну українську родину», – зазначають ініціатори проекту.

Акція охопила 22 країни світу: Україну і Бразилію, Німеччину і Швецію, Іспанію і Португалію, Туреччину, Канаду, Грузію, Словенію, Великобританію, Францію, Латвію, Естонію, Норвегію, Польщу, Молдову, Румунію, Нідерланди, Росію, Туреччину, США – кожен куточок світу, де живуть українці.

Під час презентації учасників в on-line режимі вітатиме Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії Володимир Хандогій.

Спеціальним гостем буде Наталія Кличко, громадський діяч і меценат, яка прибуде на подію разом із дітьми з особливими потребами з Києва, які також читатимуть вірші Шевченка.

Організатор заходу виступив Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Довідка: Захід почнеться о 14:00 в актовому залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» на вулиці Степана Бандери, 12.

Читайте також: У Квебеку встановлять пам’ятник Шевченкові

Іллєнко: “Нам треба повертати Шевченка поступово”

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики