Еко-сумки з дизайном Стронґовського перемогли в конкурсі

strngЗавершився конкурс на найкращий дизайн еко-сумки для української делегації письменників на одній із найбільших книжкових ярмарків у Ляйпцигу, передає Кореспондент.net.

Переможцем конкурсу став дизайнер та ілюстратор Ілля Стронґовський. Його малюнок і слоган “Зберігайте спокій, ми українці” прикрасить офіційні еко-сумки української делегації на одному з найважливіших подій європейського книжкового ринку в Ляйпцигу.

У подарунок автор дизайну також отримає таку еко-сумку з книжками й автографами відомих українських письменників-учасників ярмарку.

logo

Нагородження переможця відбудеться 22 березня, після повернення української делегації в Україну, під час підсумкової події української секції програми.

Учасникам конкурсу пропонувалося придумати слоган англійською мовою і логотип для української програми в рамках міжнародного книжкового ярмарку в Ляйпцигу. Переможця конкурсу обирали читачі сайту Кореспондент.net, користувачі сторінки фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”, а також журі – організатори української програми в Ляйпцигу.

Нагадаємо, на одному з найбільших книжкових ярмарків Європи, що пройде 14-17 березня в Ляйпцигу, у рамках програми “Ляйпциг читає Україну” будуть представлені твори сучасних українських авторів.

Ляйпцизький книжковий ярмарок – другий за величиною в Німеччині після Франкфуртського. Він вважається головною подією весни для європейського ринку книговидавництва.

Читайте також: «А-ба-ба-га-ла-ма-га» повезе в Ляйпциг розробки для e-book

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики