Україна представила свій павільйон у Парижі

salon_du_livreУкраїнська сучасна література вперше представила свій павільйон на 33-му Паризькому книжковому салоні, що відкрився у п’ятницю. Про це повідомила один із організаторів павільйону, представник видавництва “Кальварія” Анетта Антоненко, передає Укрінформ.

“Уперше Україна представлена окремим павільйоном із сучасною літературою й авторами на популярному Паризькому книжковому салоні”, – зазначила вона.

За її словами, унікальну можливість для франкомовних читачів познайомитися й отримати книжку з автографом українських письменників: Любка Дереша, Антона Кушніра, Євгенії Кононенко, Марини Гримич, Ірен Роздобудько, Івана Рябчого та Дмитра Чистяка – в окремому павільйоні створив фонд OpenUkraine.

Український павільйон діятиме у столичному виставковому комплексі “Порт де Версаль”. Програма роботи першого дня передбачає презентації новинок сучасної української літератури, а також дискусію на тему “У межах кордонів Європи: Україна” за участю директора Європейського літературного фестивалю Софі Жульєн, викладача INALCO Ірини Дмитришин та письменника Антона Кушніра.

Планується також презентація програми підтримки перекладів, яка здійснюється фондом OpenUkraine, а ще – презентація книжки французького письменника Романа Рижка “Чорна наречена” й Альманаху сучасної української літератури, заплановано творчі зустрічі з українськими авторами.

Паризький книжковий салон триватиме до 25 березня.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики