Янукович одержав 15 мільйонів за ненаписані книжки

Фото: zn.ua
Фото: zn.ua

Президент України Віктор Янукович отримав у 2012 році від донецької друкарні “Новий світ” авторську винагороду в сумі 15,5 млн. гривень, не видавши при цьому жодної нової книжки.

Такий висновок випливає з коментаря заступника директора ТОВ “Друкарня “Новий Світ” Едуарда Вакуленко, пише Gazeta.ua.

“Віктор Федорович отримав авторську винагороду відповідно до умов договору, який був укладений в 2011 році. Згідно з угодою, він передав авторські права на написані ним книжки, а так само на книжки, які він напише”, – сказав заступник директора.

Як повідомлялося раніше, друкарня в 2011 році вже виплачувала Віктору Януковичу 16,4 млн. гривень винагороди за передачу авторських прав на створені в 2005-2010 роках Януковичем книжки “Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок”, “…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання”, “Здолати шлях”, “Як Україні далі жити”, а також на літературні твори, які в майбутньому будуть створені автором.

Пан Вакуленко акцентував увагу на тому, що авторська винагорода, виплачена президенту України в 2012 році, була обумовлена договором 2011 року.

При цьому на запитання “ОстроВа”, яку книжку торік видав настільки високооплачуваний автор, заступник директора друкарні відповів: “У мене немає інформації про випуск книжок (Януковича – ред.) в 2012 році”.

Вакуленко ухилився від відповіді на запитання, як довго Віктор Янукович буде одержувати авторську винагороду за книжки, деякі з яких є передвиборчими брошурами.

“Це умови договору (які не розголошуються – “ОстроВ”)”, – сказав він, додавши, що друкарня, яка виплатила за 2 роки понад 30 млн. гривень авторської винагороди, не має через це фінансових труднощів.

Читайте також: Міністр культури про літературний талант Президента

Побачила світ енциклопедія про Януковича

Ганна Герман дописує другу книжку

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики