На конкурс п’єс «Драма.UA» надійшло півсотні аплікацій

konkurs pjes drama.ua2013Організатори ІV Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» отримали цьогоріч 50 заявок від драматургів із цілої України.

Оргкомітет конкурсу почав попередній відбір творів. Лонґ-ліст буде оприлюднено та передано для розгляду журі першого травня. До складу журі ІV Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» цього року увійшли: театрознавець, викладачка кафедри театрознавства та акторської майстерності ЛНУ ім. І. Франка Уляна Рой (Львів), режисер та актор театру-студії «МИ» Антон Романов (Сімферополь), театрознавець, у минулому – координатор фестивалю «Курбалесія» Вероніка Склярова (Харків). Журі визначить фіналістів до першого червня 2013 року. Переможці конкурсу п’єс будуть оголошені та нагороджені під час фестивалю «Драма.UA», який відбудеться 21-24 листопада 2013 року.

Конкурс п’єс «Драма.UA» спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до літературних видань. До конкурсу допускалися авторські, досі неопубліковані й непоставлені п’єси будь-якої тематики, написані українською мовою.

Читайте також: Переможці конкурсу “Драма.UA-2012”

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики