Вийшов трейлер нової екранізації «Ромео і Джульєтти» (ВІДЕО)

ромеоУ мережі з’явився перший трейлер нової екранізації трагедії Шекспіра «Ромео і Джульєтта», інформує lenta.ru.

Сценарій для екранізації написав Джуліан Феллоуз (Julian Fellowes), який працював над серіалом «Абатство Даунтон», а також отримав «Оскар» за детектив «Ґосфорд-парк». Зняв фільм італійський режисер Карло Карлей (Carlo Carlei). У ролі Ромео виступив Дуґлас Бут (Douglas Booth), також зайнятий у зйомках фільму «Ной» Даррена Аронофскі, де він виконує роль біблійного Сіма.

Роль Джульєтти в екранізації зіграла відома з фільму «Справжня мужність» актриса Гейлі Стайнфелд (Hailee Steinfeld), якій на початок виробництва «Ромео і Джульєтти» у 2011 році було 14 років. Тоді її призначення на роль викликало неоднозначну реакцію, позаяк у сценарії спочатку була сцена оголення Джульєтти. Втім, автори фільму заспокоїли глядачів, заявивши, що сцена писалася під повнолітню акторку, але після призначення Стайнфелд на роль сценарій підкоригували.

Раніше творці пообіцяли зробити картину в дусі найвідомішої екранізації 1968 року, яку зняв Франко Дзеффіреллі, зберігши оригінальний текст Шекспіра. Нова стрічка, як і робота Дзеффіреллі, знімалася в Італії.

Читайте також: Каннський кінофестиваль відкриється “Великим Ґетсбі”

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики