Набір поезій для 2-го етапу “Тканини віршів”

фото: Cherniakhivska's Art
фото: Cherniakhivska’s Art

До уваги поетів: оголошується набір поезій для проекту Вікторії Черняхівської “Тканина віршів”, що буде представлений на Творчій лабораторії “Манускриптум” у рамках “Книжкового Арсеналу” в травні 2013, повідомляє авторка проекту в мережі facebook.

Щоб узяти участь, надсилайте на 4ernyahivska@gmail.com від 1 до 10 власних віршів (римована інтимна лірика українською мовою), за їх мотивами будуть створені текстильні ілюстрації.

Останній день надсилання віршів для проекту – 30 квітня 2013 р.

Надаючи свої твори, ви тим самим дозволяєте оприлюднити їх під час презентації проекту, зокрема в Інтернеті. Ваші авторські права зберігаються за вами, всі поезії будуть підписані. Тож у листі необхідно вказати ім’я автора або псевдонім.

Організаторка проекту зберігає за собою право відбору віршів для ілюстрування.

Уже 20 травня на сторінці http://cherniakhivska.com/tkanina-virshiv-u-mistetskomu-arsenali/ буде опубліковано список поетів, чиї вірші будуть представлені на фестивалі.

Це вже другий етап проекту. Як відбувався перший – дивіться на сторінці http://cherniakhivska.com/tkanyna-virshiv/. Автори, які вже брали участь, можуть вдруге пропонувати свої твори.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Вікторії Черняхівської:

4ernyahivska@gmail.com
+380663517704
http://cherniakhivska.com/
http://www.facebook.com/cherniakhivska

Нагадаємо, 21 березня, до Всесвітнього дня поезії, у музеї Тичини відбулася презентація першого етапу “Тканини віршів”, що викликала неабияку цікавість публіки.

УВАГА, ЗМІНИ В УМОВАХ КОНКУРСУ! http://cherniakhivska.com/tkanina-virshiv-u-mistetskomu-arsenali/

У зв’язку з великою кількістю авторів, які хочуть надіслати неримовану поезію, верлібри також прийматимуться до розгляду! Верлібри відбиратиме поет і видавець Юрій Завадський.

Отож, до 30 квітня включно надсилайте на 4ernyahivska@gmail.com власну інтимну лірику (і римовану, і неримовану).

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики