Американці захопилися грою в квідич

фото: drunov.ru
фото: drunov.ru

Те, про що десять років тому писала британська авторка Джоан Роулінґ у своїй серії про Гаррі Поттера, сьогодні стало реальністю. І мова йде про улюблену гру всіх магів – квідич, пише Gazeta.ua.

В оригінальній книжковій реальності квідич швидше нагадує повітряний бій за крихітний м’ячик на реактивних мітлах, а в нашій дійсності це пробіжки по газону з віниками між ногами. Враховуючи, що навіть найбільш просунуті мітли в нашому світі не можуть самостійно підніматися в повітря, тримаючи ще й людину, доводиться однією рукою тримати непотрібну палицю, а іншою брати м’яч. Однак такий ігровий процес абсолютно не бентежить не тільки фанатів Гаррі Поттера, а й простих атлетів із різних куточків світу, які вирішили спробувати себе в цьому неординарному спорті.

“У нашій команді є люди, які ніколи не читали книжок і не дивилися жодного фільму про відомого британського чаклуна, і для них цей спорт цікавий саме своєю незвичністю, а не належністю до певного персонажа”, – каже 22-річна учасниця клубу з Оттави Клер Гатчінсон.

Щорічний матч за світовий кубок квідичу збирає до 1600 учасників у місті Кіссіммі в американському штаті Флорида.

Читайте також: Поттерресторан у Львові

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики