Про книжкові новинки й “ЛітАкцент року”

307410_249721761735550_1696796457_n11Книжковий ринок в Україні відчутно пожвавлюється двічі в рік: у вересні й у травні, наче вітаючи літо і прощаючись із ним. У вересні кожен видавець намагається презентувати хоча б одну новинку на Форумі видавців у Львові, а в травні вже другий рік поспіль схожа ситуація спостерігається в Києві – під час Книжкового Арсеналу. Цьогоріч, коли з книжковими новинками зовсім сутужно, особливо з книжками від українських письменників, на Арсенал і Форум чекається особливо.

Через вкрай скромну кількість кількість книжок від українських письменників і літературознавців, цьогоріч уперше за п’ять із половиною років «ЛітАкценту» не вдалося оголосити переможців І кварталу книжкового рейтингу «ЛітАкцент року – 2013»: для цього просто виявилося надто мало видань, пропонованих для оцінювання. Тому я дуже сподіваюся підбити підсумки рейтингу в червні — за перші півроку.

А тим часом закликаю всіх читачів інформувати «ЛітАкцент» про ті нові книжки, які ми могли пропустити й не включити в список номінованих, а авторів сайту, кожен із яких є, водночас, належить до журі рейтингу, не забувати виставляти свої бали за прочитані книжки.

Читайте також:
Положення про премію “ЛітАкцент року – 2013”;
Список книжок, номінованих на премію “ЛітАкцент року – 2013”

Ірина Троскот

Народилася 1981 року в Івано-Франківську. Закінчила Національний університет імені Тараса Шевченка. Працювала у пресі й книжкових видавництвах. Від 2012 р. - головна редакторка сайту "ЛітАкцент"