Проект Чубая та Бондаря на ТВі стартує 28 травня

фото: Телекритика
фото: Телекритика

28 травня на ТВі стартує програма поета й публіциста Андрія Бондаря та музиканта Тараса Чубая під назвою «Ч/Б». Про це повідомляє прес-служба каналу, пише Телекритика.

Програма виходитиме щовівторка о 21.00. Хронометраж – 45 хвилин.

Перший гість програми – соціальний психолог Олег Покальчук. Тема випуску – фашизм-антифашизм.

«”Ч/Б” планується як медійний експеримент, інтервенція двох різних творчих особистостей у телевізійний простір. Останнім часом важливі теми, порушувані в суспільстві, слабують на те, що або зводяться до скандальності, або змінюються до непізнаваності, або просто замовчуються. Ми спробуємо запропонувати незвичний погляд. Це не “чорне і біле”, а “Чубай і Бондар”. Тут насправді не буде “чорного” та “білого”. Світ має набагато більше барв», – зазначив Тарас Чубай.

За словами Андрія Бондаря, проект поєднуватиме в собі риси інтелектуального й розважального шоу: «У центрі програми – ідея повторної інтерпретації звичних, усталених і давно освячених явищ реальності під новим кутом зору. Під “обстріл” потраплятиме все: від актуальних подій соціального та культурного життя до культурних героїв, історичних подій, свят, суспільних стереотипів і зачовганих шаблонів. Відповідно до цієї ідеї, спектр учасників програми може коливатися від високочолих інтелектуалів до звичайних людей, які допоможуть пролити нове, “свіже” світло на звичні речі».

За його словами, у програмі будуть музика й література, що цілком випливає з огляду на ведучих програми.

Однак, як зауважує пан Бондар, формат програми перебуває на стадії становлення, і в ньому можливі різноманітні зміни і доповнення.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики