У столичному парку Шевченка з’явилася цілодобова вільна бібліотека

фото: А. Жигайло, Gazeta.ua
фото: А. Жигайло, Gazeta.ua

У столичному парку імені Тараса Шевченка відкрилася паркова бібліотека для дітей та дорослих. Кабінку встановили біля інформаційного центру, на вході до парку зі сторони бульвару Т. Шевченка. Відтепер відвідувачі мають можливість взяти почитати будь-яку книжку або принести власну, пише Gazeta.ua.

Для книжок установили дві шафи у формі будиночків, півтора метра завширшки та метр заввишки, із барвистими малюнками. Організатори принесли перші книжки, далі фонд поповнюватимуть кияни. Серед представлених видань багато дитячих — букварі, читанки, є художня література, книжки з психології тощо.

Киянам ідея сподобалась, але більшість побоюється, що бібліотеці загрожує знищення хуліганами, адже охорони немає.

“Ініціатива дуже цікава. Із задоволенням узяв почитати Стівена Кінґа, потім поверну назад. Може, навіть, пізніше принесу з дому кілька книжок з історії, цікавлюся цією тематикою. Ініціатива супер, шкода тільки, що шафа маленька. Але є побоювання, що тут тільки-но з парку люди підуть, якісь п’яні можуть усе поламати. Надіюся, що в українців буде совість і вони не будуть забирати звідти книжки, а потім продавати біля метро. У нас народ такий, що все може зробити”, – каже студент Вадим Пирогов.

Шафи-бібліотеки цілодобово відкриті. Всі охочі можуть приносити уже прочитані книжки. Ініціатором встановлення є міжнародний рух “Маленька безплатна бібліотека”.

Читайте також: У Черкасах з’являться “бібліотеки під парасольками”

У парку Рівного бібліотеки встановили у телефонних будках

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики