У Києві планують поставити креативний пам’ятник Булгакову

булгаковУ Києві планують поставити ще один пам’ятник письменникові Михайлові Булгакову, але цього разу – без банальностей. Головне – люди не мають одразу дізнатися, що це Булгаков, передає Голос Столиці.

Як сказала Людмила Губіанурі, директорка музею письменника, зараз у Києві дуже багато різних скульптур і пам’ятників, які є надто ілюстративними. На її думку, треба робити більш креативні речі, щоб це інтригувало людей.

«Можливо, на вулиці Воздвиженській, де планують поставити цю скульптуру, зроблять шприц із ручкою. Автор же був і медиком, і письменником», – припускає арт-оглядачка радіостанції «Голос Столиці» Олена Чиченіна.

Конкурс робіт триватиме до жовтня. Спочатку будуть розглядатися графічні проекти, що з них виберуть десяток найкращих, відтак десятеро митців візьмуться за створення скульптур, з-поміж яких буде обрано одну. У складі журі – сама Людмила Губіанурі, чиновники та митці.

На думку Олени Чиченіної, в Україні креативні пам’ятники вже не рідкість. Можна згадати, зокрема, пам’ятник галушці у Полтаві, пам’ятник «Ключеві од квартири, де гроші лежать» під Вінницею, а також монумент Українській Жабі в Бердянську.

Читайте також: На честь Булгакова – фокстрот на Андріївському

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики