Поетичний конкурс Dictum од видавництва “Крок”

фото: bookforum.ua
фото: bookforum.ua

Тернопільське видавництво «Крок» оголошує початок поетичного конкурсу Dictum. Вірші переможця будуть надруковані у відомій серії книжок молодих літераторів «Pixels». Друге і третє місця будуть відзначені книжковими подарунками од видавництва, повідомляється на сайті Форуму видавців.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати біографію, фото й зібрані в одному документі вірші. Кількість поезій – від 1 до 5, загальний обсяг – до 120 рядків. Тема, стиль, форма не мають значення. Мова текстів – українська.

Десять авторів найкращих творів будуть запрошені на гала-концерт, що відбудеться 17 серпня в Тернополі.

Визначати переможців та лауреатів конкурсу будуть поет, есеїст, перекладач, літературознавець, учасник гурту «Західний вітер» (1992) Василь Махно; поет, публіцист, музикант, організатор літературних і музичних акцій, програмний директор Львівського міжнародного літературного фестивалю в межах Форуму видавців Григорій Семенчук; поет, музикант, активний учасник та засновник багатьох поетично-музичних проектів в Любліні, Тернополі та Львові, учасник рок-гурту «Шафа Шамана» Микола Шпаковський; журналістка, співтворець сторінки «Тернопільський альманах» газети «Вільне життя плюс» Анна Золотнюк та директор видавництва «Крок» поет, громадський діяч Юрій Завадський.

Заявки приймаються до 11 серпня на адресу krokbooks@ukr.net. Координатор конкурсу, Юрій Матевощук, відповість на всі запитання, які цікавлять учасників.

Читайте також: “Тиждень актуальної п’єси” шукає сучасних українських драматургів

9-й фестиваль “Молода Республіка Поетів”

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики