Рукописи матері Гемінґвея виклали в мережу

хемЗадовго до того, як Ернест Гемінґвей написав своє перше оповідання, його мати вже написала цілу книжку про свого сина. Сьогодні, завдяки бібліотеці ім. Джона Кеннеді, історії про дитинство майбутнього нобелівського лауреата стали доступні його шанувальникам в Інтернеті, пише ArtNews.in.ua.

Публікація нікому не відомих рукописів Ґрейс Голл, матері великого письменника, приурочена до 114-го дня народження Ернеста Гемінґвея. Велика книжка у шкіряній палітурці зберігалася на полицях бібліотеки Джона Кеннеді понад чотири десятиліття разом із більшістю рукописів самого Гемінґвея.

«Я вважаю, це багатющий ресурс для всіх шанувальників його творчості. Геніальна людина має бути геніальною від самого дитинства», – вважає онук письменника Шон Гемінґвей.

Авторка проекту з публікації рукописів, професорка університету Пенсільванії Сандра Спеніер, розповіла, що Ґрейс Голл фіксувала на папері всі важливі події життя Гемінґвея – від 21 липня 1899 року, коли маленький геній з’явився на світ, до його повноліття.

Ґрейс Голл у своїх записах зазначає, що маленький Ернест дуже любив ходити з батьком на полювання й риболовлю, а до 5 років він уже мав колекцію замальовок на військову тему – хлопчика дуже цікавили історії про великих героїв. Окрім того, серед записів збереглося й безліч сімейних фотографій і ряд дитячих листів Гемінґвея, зокрема його дитяча сповідь про погану поведінку.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики