Стало відомо, хто розсекретив Джоан Роулінґ

RowlingБританська юридична фірма “Russells” у четвер, 18 липня, визнала, що інформація про справжнього автора роману “The Cuckoo’s Calling” (можливий варіант назви – “Поклик зозулі”), який, як з’ясувалося, написала Джоан Роулінґ, просочилася через одного з партнерів компанії, Кріса Ґосседжа. Про це повідомляє Телеграф із посиланням на Associated Press.

У заяві “Russells” щодо інциденту фірма вибачається перед Роулінґ. Також підкреслюється, що витік даних – випадковість і не є частиною будь-якого маркетингового плану. Юристи повідомили письменницю та її видавця про подію одразу, щойно дізналися про це самі.

Як з’ясувалося, Ґосседж розповів, хто є автором “The Cuckoo’s Calling”, подрузі своєї дружини, Джудіт Каллеґарі, а та, своєю чергою, у твіттері натякнула про це редакції газети “The Sunday Times”. Після цього видання повідомило, що за псевдонімом Роберт Ґелбрейт ховається Роулінґ.

Спочатку “The Sunday Times” вважала, що за оприлюдненням інформації про справжнього автора книжки, після якого її продажі почали стрімко зростати, стоїть сама письменниця або її видавець.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики