World of Warcraft стане дитячою книжкою

ворГра World of Warcraft ляже в основу дитячої книжки. Про це повідомляє Polygon із посиланням на представників компанії Blizzard. Портал вказує, що видання представлять на фестивалі BlizzCon у листопаді, а попередні замовлення на книжку почнуть приймати наприкінці року.

Проект отримав назву «Гра в сніжки» (Snowfight). Автором книжки став Кріс Метцен, старший віце-президент із розвитку історії та франшизи World of Warcraft. Над створенням ілюстрацій працював художник Вей Ван, який також працює у Blizzard і бере участь у створенні WoW.

Як пояснив сам Метцен, він задумав книжку, коли його діти почали жваво цікавитися World of Warcraft і питати, що це таке. Він вирішив, що для них треба придумати щось доступніше, ніж класичні довідкові матеріали з гри, і, зрештою, написав «Гру в сніжки».

Раніше Blizzard неодноразово випускала книжки з артом, енциклопедії та інші пояснювальні матеріали до своїх ігор. Студія також видала низку романів за своїми франшизами. Проте з книжками, призначеними передусім для дітей, компанія досі не мала справи.

Фентезійна браузерна онлайн-гра World of Warcraft існує з 2004 року. Вона вважається найпопулярнішою платною MMORPG у світі.

Джерело: lenta.ru

Читайте також: На основі гри Angry Birds виходять дві книжки

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики