Від завтра “Інферно” – в українських книгарнях

26 липня у книгарнях України з’явиться новий світовий бестселер – «Інферно» Дена Брауна, інформують ФАКТИ.ICTV.

Книжку українською підготували лише за 2,5 місяці, вийде вона на півтора місяця раніше, ніж російський переклад, та й коштуватиме вдвічі дешевше.

За два місяці розкупили вже понад мільйон примірників «Інферно» у світі. За популярністю нині роман випереджує знамениті трилогії «Голодні ігри» та «50 відтінків», які досі очолювали книжкові рейтинги.

Пригоди професора Роберта Ленґдона відбуваються у Флоренції XIII ст. і переплетені з сюжетом «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі. Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять людство з прадавніх часів. У центрі уваги Брауна – знову загадкові символи раннього християнства, коди й шифри.

«Коли стається щось погане, ми переконуємо себе, що на це є причина – Боже веління, результат злого умислу чи навіть вплив зірок. Мене захоплюють теорії змови, старовинні символи та секретні коди, я вірю, що поясненням цього є необхідність людини вірити в могутню таємничу силу», – розповів Ден Браун.

Видавництво планує неймовірний наклад – 100 тисяч примірників, – тоді як звичайний тираж для України – 2-3 тисячі. Але попередні книжки Брауна, «Код да Вінчі» та «Янголи і демони», показали, що в «Інферно» є всі шанси стати й українським бестселером.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики