«ЛітАкцент» повернувся

Ірина Троскот
Ірина Троскот

Друзі, «ЛітАкцент» повернувся. ;) Відпочив, засмаг, накатався на велосипеді й дуже за всіма скучив. Тому ми продовжуватимемо розмови про літературу й довкола неї, тим паче, що за серпень – чи не найгарячіший видавничий місяць – з’явилося чимало книжок, вартих того, щоб про них дискутувати. Зазирайте в рубрику «Книжка дня», а ще — слідкуйте за свіженькими рецензіями й діліться враженнями від прочитаного.

Також попереду – чудові події: MERIDIAN CZERNOWITZ, Форум видавців у Львові, Гогольфест, презентації книжок у книгарні «Є» та на інших майданчиках, про які намагатимемося оперативно й об’єктивно інформувати.

Нагадую, що актуальним залишається книжковий рейтинг «Літакцент року – 2013»: доповнюймо список номінованих книжок і не забуваймо виставляти бали – адже пам’ятаєте, що цьогоріч кожен автор сайту є членом журі рейтингу? Чекатиму на чесне й неупереджене оцінювання, а наприкінці вересня підіб’ємо підсумки ІІІ кварталу.

«ЛітАкцент», як і раніше, відкритий до якнайрізноманітніших поглядів і думок, тому чекайте на нові гострі статті, дискусії й несподівані враження. Пишіть і пропонуйте матеріали – ми завжди раді спілкуванню і з новими авторами, й зі «старожилами» сайту. Збагачуймо наш світ разом. І – читаймо, адже це неймовірно й захопливо.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики