Під час Форуму «Pocketbook» розіграє 10 рідерів

pocketbook_promo-2Під час Форуму видавців у Львові відбудеться розіграш десяти електронних книжок від «Pocketbook». 6 рідерів буде розіграно серед бібліотек Львова і ще 4 – серед відвідувачів Книжкового ярмарку, — повідомляє прес-центр Форуму видавців.

Для того, щоб виграти електронну книгу, бібліотеці необхідно зібрати якомога численнішу команду читачів на книжковий ярмарок, який відбудеться 12–15 вересня 2013 року (Палац мистецтв, вул. Коперника, 17). 6 найактивніших бібліотек отримають «Pocketbook».

Умови участі:
1. У кожній бібліотеці серед читачів розповсюджуються БЕЗКОШТОВНІ квитки на Форум Видавців у Львові, які необхідно буде заповнити, зазначивши назву бібліотеки та контактну інформацію.
2. Протягом 12-15 вересня (до 13:00 у неділю) читачі приходять на книжковий ярмарок, на вході вкидаючи квиток у спеціальні скриньки для бібліотек (незаповнений квиток не є дійсним).
3. 15 вересня о 15:00 на майданчику перед палацом Потоцьких буде оголошено 6 бібліотек переможців.

Чотири електронні книжки «Pocketbook» буде розіграно серед відвідувачів Форуму, які заповнять анкету на стенді «Bookland» у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17). Рідер, а також флешки будуть розігруватись щодня 12-15 вересня о 17:30 на майданчику перед палацом Потоцьких. Переможців буде визначено шляхом жеребкування.

Окрім електронної книжки, переможці отримають від онлайн-магазину ліцензійного електронного контенту Bookland.com більше 500 електронних версій книжок світової класики українською, російською, англійською, французькою та іншими мовами.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики