У Рівному на сіті-лайтах рекламуватимуть бібліотеку

Найближчим часом на вулицях Рівного з’являться сіті-лайти, на яких рекламуватимуть бібліотеку. На плакатах ідеться не лише про книжкові фонди Рівненської обласної бібліотеки, а й про те, що на базі бібліотеки можна вивчати іноземні мови, освоювати комп’ютерну техніку, виставляти свої картини тощо, — повідомляє сайт «ОГО».

rivne1Всього виготовлено 12 сіті-лайтів, які будуть розміщені в Рівному на людних вулицях та неподалік від вищих навчальних закладів. Така можливість з’явилася у Рівненської обласної бібліотеки завдяки програмі «Бібліоміст» та гранту на рекламу своїх послуг. «Практика проведення інформаційної кампанії для послуг бібліотеки у нас з’явилася вперше, — розповідає бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (ОУНБ) Юлія Ковальчук. — Усе через те, що виготовлення зовнішньої реклами передбачає певні капіталовкладення, а бібліотека, як бюджетна установа, не має такої статті витрат як “реклама”. До цього ми намагалися поширювати інформацію про свої послуги, повідомляючи відвідувачів усно, e-mail розсилкою, через ЗМІ та друкуючи невеличкі оголошення. Нині ми отримали перемогу у конкурсі грантів програми “Бібліоміст” “Реклама та маркетинг у бібліотеках”, і вони надали нам кошти на створення інформаційної продукції для чотирьох обраних нами потенційно найперспективніших послуг».

rivne2Найцікавіше, з чим рівненські бібліотекарі вирішили ознайомити читачів, — це розмовні клуби, в яких люди можуть безкоштовно опанувати англійську та німецьку мови, комп’ютерні курси для людей пенсійного віку, виставкова зала, де молоді митці можуть організувати власну виставку, а також кімната сімейного читання, де мами з дітьми можуть цікаво провести час. Усі ці можливості — безкоштовні.

За матеріалами ОГО.

Читайте також про те, як у Росії пропагують читання серед молоді: Хочу познайомитися з розумним: як росіяни пропагують читання

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики