Про Селінджера знімуть художній фільм

rsz_pic_0df22d2758e1cacae9fc02a53e9c04f0The Weinstein Company має намір зняти художній фільм про письменника Джерома Девіда Селінджера, повідомляється на сайті The Wrap.

Сценарій нової біографічної картини доручили написати Шейну Салерно. Цей кінематографіст займався постановкою документальної стрічки «Селінджер», що вийшла на екрани в першій половині вересня 2013 року. За дистрибуцію документального фільму Салерно відповідала саме The Weinstein Company.

За сценарієм, у художньому фільмі буде зображено період життя Селінджера з часу його служби в армії (письменника призвали навесні 1942 року) до моменту публікації роману «Над прірвою в житі» (книгу опублікували вперше влітку 1951-го). Салерно має намір відбити «вплив війни на митця». Хто займеться постановкою нової картини, не уточнюється.

Прем’єра документального фільму «Селінджер» відбулася в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі 6 вересня 2013. Незадовго до прем’єри Шейн Салерно розповів про те, що і раніше хотів попрацювати над художньою стрічкою про письменника, причому в якості кандидата на головну роль він розглядає Деніела Дей-Льюїса.

Джерело: Lenta.RU

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики