Сьогодні відкривається Франкфуртський книжковий ярмарок

rsz_017129318_30300Сьогодні у Франкфурті відбудеться урочисте відкриття найбільшого у світі Франкфуртського книжкового ярмарку.

“Галузь живе, вона вібрує!” Такі емоційні слова пролунали від керівника книжкового ярмарку у Франкфурті Юрґена Бооса напередодні відкриття заходу. Про оптимістичний настрій говорить і Александер Скіпіс, головний директор Біржового об’єднання німецької книготоргівлі. За його словами, ситуація у книжковій сфері у ЗМІ часто подається значно похмуріше, ніж вона є насправді. “У нас у галузі, за винятком останніх двох років, коли спостерігався мінус обороту від 0,8 до 1,4 відсотка, упродовж 9 років спостерігалося лише зростання. Інакше кажучи – попит на книжку, інтерес людей до читання, як і раніше, є надзвичайно великим”, – зазначає Скіпіс.

Цього року тут очікують близько 7100 учасників зі ста країн. Понад 600 літературних агентів з усього світу зберуться у Франкфурті, щоб обговорити авторські права, книги, переклади чи інші дотичні питання. Очікується, що на книжковий ярмарок завітають близько 1500 авторів, серед яких чимало відомих імен. Заплановано 3600 заходів, що майже на 150 більше, ніж торік.

Під гаслом “Бразилія – країна повна голосів” ця держава вже вдруге стає почесним гостем Франкфуртського книжкового ярмарку.

Українські видавництва також представлені на ярмарку.

Джерело: Deutsche Welle

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики