«МакДональдз» – найбільший продавець дитячих книжок

18965-1«МакДональдз» із 14 тисячами закладів у США стане найбільшим дистриб’ютором дитячих книжок. Компанія збирається покласти 20 мільйонів книжок у дитяче меню «Хеппі Міл» протягом двох перших тижнів листопада, починаючи з Міжнародного дня грамотності.

Чотири книги, які компанія опублікувала сама, не можна буде купити інакше, ніж з «Хеппі Мілом». «Козлик, який їв все», «Великі мрії Діани», «Тітонько, не можна», та «Додді Додо вирушає до Орландо», створені відомою рекламною агенцією Leo Burnett, розповідатимуть дітям про здорове харчування.

Ця ініціатива є стартом дворічного видавничого напрямку діяльності «МакДональдзу», яка також передбачає випуск електронних інтерактивних книжок, зокрема, про найбільші міста світу.

Україну теж не омине книжковий бум від корпорації. З 12 жовтня у всіх закладах «МакДональдз» в Україні вперше стартує серія «Пізнавальні книги» в «Хеппі Міл». Протягом трьох тижнів відвідувачам будуть запропоновані 6 варіантів книжок. Вартість книжки у складі «Хеппі Міл» становитиме 7 грн, як і іграшок. Планують, що книги отримають понад 200 тисяч дітей.

Серія, що була підготовлена «МакДональдзом» разом із всесвітньо відомим видавництвом «ДорлінгКіндерслі» (DorlingKindersley), містить 6 книжок: «Океани», «Арктика та Антарктика», «Земля», «Великі коти», «Зірки та планети», «Тропічний ліс». У книгах можна знайти цікаві науково-популярні факти, вікторини, а також спеціальні розділи з яскравими наклейками. «Пізнавальні книги» будуть найбільш цікавими для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Джерела: Publishers weekly, МакДональдз

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики