Знайшли компроміс між електронною і друкованою книгою

disnej-300x207Поки багато хто переймається, чи витіснить електронна книга друковану, придумано компроміс. Компанія “Дісней” спільно з вченими університету Карнегі-Меллон і Піттсбурзького університету розробила технологію, що дозволяє імплантувати тонкі гнучкі генератори в сторінки друкованих книг. Натиснувши на певне місце такої сторінки або потерши її, користувач зможе активувати світлодіоди, розміщені тут же, ввімкнути екран, що працює на основі E-Ink, або навіть запустити додаток на комп’ютері, з яким книга з’єднується за допомогою Wi-Fi.

Генератор для установки в друковані книги виконаний з тефлону. Щоб він працював, необхідно розмістити пристрій між двома шарами струмопровідного матеріалу, наприклад, поліестеру, обробленого сріблом. Для ізоляції зверху наклеюють шари тонкого паперу, які формують сторінку .

У планах компанії “Дісней” – презентація ще більш цікавої та функціональної розробки, яка, за словами творців, проходить фінальні стадії випробувань. У ній тефлоновий генератор також використано, однак він менший і вбудований в корінець видання, а роль провідників виконують спеціальні чорнила, які проводять електрику.

Джерело: Новости литературы

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики