Бібліотеку відкрили в тролейбусі

У Болгарії звичайний старий тролейбус став громадською бібліотекою. Країни Західної Європи віддають свій старий громадський транспорт країнам Східної Європи, де він може послужити ще не одне десятиліття – а куди дівати старі тролейбуси їм? Кожна країна, кожне місто вимушені вигадувати щось своє. Наприклад, в болгарському місті Пловдив перетворили старий тролейбус на громадську бібліотеку. Про це пише Independent.

141055-R3L8T8D-600-Otets-Paisiy-Public-Library-1
Фото: adme.ru

У центрі Пловдива з’явилася нова громадська бібліотека, зроблена зі старого тролейбуса. Переобладнали його дизайнери зі Studio 8 1/2. Цю незвичайна книгозбірню назвали на честь отця Паїсія (болгарський чернець XVIII століття, автор першої історії Болгарії). Стоїть вона на пішохідній вулиці в самому центрі Пловдива, на перетині вул. Отця Паїсія і вул. Генерала Гурко. І будь-хто може абсолютно безкоштовно зайти всередину, узяти будь-яку з книг і провести там час.

140905-R3L8T8D-600-Otets-Paisiy-Public-Library-4
Фото: adme.ru
140855-R3L8T8D-600-Otets-Paisiy-Public-Library-5
Фото: adme.ru

Всього на стелажах зібрано 600 томів болгарською та іншими мовами світу. Тут обладнано місця для десятка відвідувачів, а також є невелика кухня, де можна зробити собі чай або каву.

Джерело: Освітній портал

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики