Книга Януковича за 16 млн виявилася фотоальбомом

Народний депутат Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook оприлюднила фото книги Президента Віктора Януковича, за яку він отримав 16 млн грн гонорару, передає УНН.
5749_555833031171181_1581467210_n
“О! “Історичний” момент! Нарешті я знайшла серед своїх знайомих людину, що володіє книгою автора, гонорари якого складають 16 млн! Таки така книжка існує – це всім скептикам, до яких і я належала. Мені соромно… Янукович – автор фотоальбому зі своїми фотографіями): Я так розумію, сам себе фотографувати він не міг, отож, його авторству належить назва книжки і цитати про “смисл жизни”, біля кожного фото ): уявляю, яким був би гонорар, аби мова йшла про тексти, а не лише цитати): межигірський розмах, друзі”, — написала І.Геращенко.

Вона також зазначила, що “в захваті перегортала цю книжку на якісному дорогущому папері і навіть угледіла на одній фото з Ялтинського форуму себе з дорогою подругою Олею Герасим’юк”. “Цікаві і нові враження — побачити себе в епізодах на сторінках книжки за 16 мільйонів, друзі):

P.S. І зверніть увагу — стрічечка на президентові на обкладинці майже така, як ми на Майдані носимо):- зразу видно, до Вільнюського саміту людина книжку писала”, — написала І.Геращенко.

Джерело: Експрес

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики