Новий детектив Ролінґ вийде влітку

Фото: lenta.ru

Новий роман відомої британської письменниці Джоан Ролінґ “Шовкопряд” (The Silkworm) буде опубліковано 19 червня.

Книга побачить світ під ім’ям Роберта Гелбрейта, яким авторка епопеї про Гаррі Поттера вже підписала попередній твір “Поклик зозулі”, повідомляє в понеділок сайт цього вигаданого автора.

“Поклик зозулі” – роман про приватного детектива, ветерана війни Корморана Страйка. Він розслідує загадкову смерть моделі, яка впала з балкону. У новій книзі Страйку належить вирішити не менш складну загадку – знайти вбивцю письменника Оуена Куайна (Owen Quine). Розслідування цього злочину ускладнюється кепським характером персонажа: Куайн щойно закінчив рукопис роману, в якому їдко висміяв чи не всіх своїх знайомих – кожного з них тепер можна запідозрити в бажанні змусити памфлетиста замовкнути назавжди.

Ролінґ заявила, що планує написати серію книг, головним героєм яких стане Корморан Страйк – незаконний син дуже відомої людини.

“Страйк дає мені можливість поговорити про дивацтва, які приходять разом зі славою”, – зазначила письменниця.

Детективний роман “Поклик зозулі”, автором якого зазначено Роберт Гелбрейт, було опубліковано англійською мовою в квітні 2013 року. Однак 14 липня газета Sunday Times оприлюднила матеріал, в якому йшлося, що справжнім автором твору є авторка серії книг про Гаррі Поттера. Це негайно підвищило продажі книги.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики