Терміново! Жадана з ультрас у Харкові атакують тітушки!

Потрібна термінова допомога людям у Харкові!

Zaven Babloyan

В Харьковской ОДА вместе с небольшой группой самообороны “Оплотом” заблокирован СЕРГЕЙ ЖАДАН.

От него: Ми з ультрас в ОДА. Оплот давив наших джипами! Міліція, як завжди жує соплі. Завтра з ранку всі на віче на 11:30! Додавимо гадину!

Сергій Жадан

Ksenya Korobchuk

“Сергій Жадан з ультрас зараз знаходяться в харківському ОДА. Їх там приблизно 30, тітушек приблизно так само, але вони на машинах оточили. Будуть там триматися до ранку. Аваков слухавку не бере. Приїзжайте хто може на допомогу, або чим раніше вранці”.

Євромайдан SOS

МАЙДАНІВЦІ ХАРКОВА ЗАБАРИКАДОВАНІ В ОДА. ПРОСЯТЬ ПРО ОРГАНІЗОВАНУ ПІДМОГУ!
Щойно говорили з людиною, яка наразі перебуває в приміщенні Харківської ОДА. Він розповів нам історію про те, як саме в облдержадміністрації опинилося 150 забарикадованих харків”ян включно з нашим живим класиком Сергієм Жаданом. Коли Харківський Майдан майже розійшовся, на площу приїхали чорні джипи без номерів із затонованим склом і почали буквально чавити людей. Разом із ними з’явилися “напівп’яні напівбомжі спортивного вигляду” і почали відтісняти невелику кількість людей із площі та зрештою загнали їх до ОДА. Самі ж ці невідомі особи оточили пам”ятник Леніну та почали будувати довкола нього барикаду. Спершу ОДА була відкритою для входу-виходу, але десь за півгодини з”явилася міліція, яка оточила та заблокувала будівлю. Зараз в ОДА перебуває близько 150 осіб. Вони заблоковані, не можуть вийти, і просять харків”ян приходити їм на допомогу, інакше, кажуть вони, сидітимуть там до ранку. Потрібні люди, які можуть не просто прийти і постояти на площі, а самоорганізуватися. Телефонуйте 0930962113 (чоловік перебуває в приміщенні ОДА)

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики