Лікар Комаровський звернувся до своїх російських читачів

Один із бестселерів автора.

Відомий в Україні та Росії дитячий лікар Євген Комаровський попросив батьків із Росії пояснювати співвітчизникам, що на вулицях українських міст не бігають бандерівці, а росіян ніхто не дискримінує.

“У 1996 році, коли написав першу книгу для вас “Початок життя вашої дитини”, я писав про загартовування. Я написав, що загартовувати дитину треба. Адже ніхто не може бути впевненим, що нашим дітям не доведеться мерзнути в окопах. І я прекрасно пам’ятаю, який у мене вдома був скандал. Як мене дружина питала, навіщо писати всі ці жахалки. А зараз всім цим хлопцям, які народились у той рік, 1996 рік – по 18 років, вони служать у російській армії”, – почав свою розповідь Євген Комаровський.

“Я бачу чітке розділення суспільства: ті, хто в Інтернеті, і ті, хто перед телевізором. Ті, хто перед телевізором, зараз намагаються мене і моїх дітей рятувати. Друзі, найбільше потрясіння для мене зараз – те, що я бачу про російських каналах”, – каже він і називає пропаганду російських ЗМІ “просто катастрофою” та “інформаційним геноцидом”.

“Ніхто нас не вбиває, ніхто в моїй Україні не заважає говорити українською мовою!”.

Джерело: УП. Життя

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики