Трьох дівчат викрали на в’їзді в Крим. Серед них – Олена Максименко

BiTNwkSCMAAE4mz.jpg largeНа в’їзді до Криму з боку Херсонської області невідомі у військовій формі затримали дві групи українських журналістів.

Про це повідомляє журналіст видання “Главком”.

За його даними, в однієї з затриманих журналісток бойовики під час обшуку виявили на руці татуювання “Небесна сотня”. Один з чоловіків у формі став їм погрожувати: “Вас вже сотня? Зараз буде 102”.

Після цього дівчат, які прибули до Криму на автомобілі Citroen білого кольору з українськими номерами AK 4646 CE повели в невідомому напрямку.

“Чоловіки спочатку поставили дівчат на коліна, а потім кудись повели”, – повідомив журналіст.

Він також додав, що телефони його колег зараз не відповідають.

Іншу групу працівників медіа, серед яких був журналіст “Главкому” також затримали.

Озброєні люди вкрали у працівника “Главкому” всю готівку, але потім відпустили.

Разом з тим Українській правді стало відомо, що затримані дівчата – не журналісти, а активістки спільноти “Автомайдан” – Катерина Бутко та Олександра Рязанцева, в якої насправді є татуювання “Небесної сотні”, яке вона зробила зовсім недавно. За даними спільноти Євромайдан SOS, серед затриманих також є журналістка видання “Тиждень” і поетеса Олена Максименко, з якою наразі немає зв’язку.

Яка кількість затриманих насправді й чи відпущено когось із затриманих – зараз невідомо, зв’язатися з учасниками події не вдається.

Джерело: Українська правда

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики