«BaraBooka» – новий портал про дитячу літературу

112222“Що таке книги без фальшу, як вони впливають на дітей, на світ, що й навіщо сьогодні варто читати дітям, – це разом із письменниками, психологами, літературознавцями, філософами, провідниками громадської думки, а також і з самими дітьми досліджує БараБука”, – зазначає редакція.

Розділи ресурсу розраховано на широке коло читачів: від батьків та дітей, які вже можуть самі приймати рішення щодо вибору книжок, до фахової спільноти науковців, педагогів, бібліотекарів. На сторінках БараБуки можна буде прочитати як відгук дитини-читача, так і рефлексію доктора наук.

У центрі уваги – вітчизняні автори, ілюстратори, перекладачі. Поміж тим можна дізнатися й про світові контексти і шляхи розвитку книговидання для дітей, а також про прийоми заохочення дітей до читання.

Над порталом працюють відомі в Україні вчені, критики, редактори та письменники.

Очолює редакцію критик, редактор, член журі конкурсів дитячої книги, автор книжок для дітей Тетяна ЩЕРБАЧЕНКО. Також працюють знавець дитячої літератури, редактор Ольга КУПРІЯН, письменниця й перекладачка Богдана МАТІЯШ та Анастасія МУЗИЧЕНКО.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики