Одіозний викладач КНУ Яровий тепер працює в Московському університеті?

Одіозний екс-викладач Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Яровий, який під час Євромайдану прославився своїми висловлюваннями у соцмережі , тепер працює в провідному московському університеті.

Яке зазначає Анатолій Дністровий у фейсбуці, за неперевіреною інформацією, Яровий влаштувався у Московський університет імені Ломоносова на кафедру російської літератури.

На думку Дністрового, цей факт пояснює і несподівану зміну поведінки Ярового свого часу, і незрозумілі джерела доходів викладача:

“Отак собі й буквально уявіть: звихнутий, посередній київський доцент-маразматик раптом захотів і трудоустроївся в перший внз рашки, куди цілі дивізії їхніх недурних і поважних докторів-професорів не можуть потрапити). Тепер понятно, чого колишній навкололітературний пиячок 90-х “Шия” свого часу раптом кинув бухать, став православним фундаменталістом і злостним активістом усіх антинатовсько-антижідобандерівсько-антигеївських сходок. доцент, який хвалиться своїм піаніном за 20 штук баксів – це вже мутняк, однозначно. ФСБ мудакам у поміч”, – коментує Дністровий.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики