Мухарський пропонує законом заборонити російський медіапродукт

Фото volynpost.com
Фото volynpost.com

Заборонити російський медійний продукт на законодавчому рівні пропонує актор, письменник і культурний діяч Антін Мухарський, також відомий під псевдонімом Орест Лютий. Над проектом відповідного закону працюють юристи.

— Ми з Росією перебуваємо у стані оголошеної війни, а українські канали й далі пропагують ідеї “русского мира”. Пропонуємо радикальний закон про заборону медійної продукції країни-­окупанта, — розповідає телефоном Антін Мухарський. — Працюємо і над пом’якшеним варіантом закону. Російські продукти, що не містять пропаганди чи шовіністичних ідей, варто додатково оподатковувати. При Раді національної безпеки має бути створено моніторингову комісію, яка відстежуватиме, що саме йде в Україну, даватиме ліцензії на показ російських серіалів тощо. Коли триває винищувальна війна за допомогою телебачення, ми не можемо діяти лояльно. Мусимо нарешті поставити загати в ній.

Мухарський із юристами планує оприлюднити законопроект 10 червня. Після громадського обговорення сподівається, що депутати його розглянуть у Верховній Раді до літніх канікул.

Джерело: Gazeta.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики