За викраденого Сенцова вимагають 1 мільйон застави

Фото mediananny.com
Фото mediananny.com

Для того, щоб українського режисера Олега Сенцова було звільнено під заставу, потрібно приблизно 350 тис. грн. Про це повідомила «Gazeta.ua».

Продюсер Ігор Савиченко розповів, що в Москві зустрічався із сестрою Олега Сенцова. Зараз йому пом’якшили режим утримання: іноді випускають на прогулянку, дозволили читати, передають листи. Звичайно, їх прочитують. Для звільнення під заставу потрібно зібрати близько мільйона рублів (приблизно 350 тис. грн.). За Сенцова мусить поручитися людина, що має прописку в Москві. Там він має жити й регулярно ходити відмічатися. «Зараз ми шукаємо таку людину і збираємо кошти», – повідомив продюсер.

Нагадаємо, що українського режисера з Сімферополя заарештували у Криму і звинувачують в організації терактів. Нещодавно, під час церемонії закриття Московського міжнародного кінофестивалю, на захист Олега Сенцова виступив голова Спілки кінематографістів України Сергій Тримбач. Несподівано його підтримав директор ММКФ та голова Спілки кінематографістів РФ Нікіта Міхалков.

Джерело: ZAXID.NET

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики