Промова полоненого Сенцова у московському суді (відео)

7 липня Лефортовський суд Москви залишив під вартою до 11 жовтня українського режисера Олега Сенцова. Російський телеканал “Дождь” опублікував відео промови Сенцова під час судового засідання.

“Я вважаю свою справу сфальсифікованою і політичною, тому що вона ґрунтується на свідченнях двох підозрюваних, які (свідчення) було отримано спочатку під тортурами, а зараз вони від них вже не можуть відмовитися. Їм обіцяли маленькі терміни ув’язнення”, – говорить він.

“Також хочу заявити рішучий протест проти спроб позбавлення мене громадянства України: я як був громадянином України, так і залишаюся. Я не визнаю анексії Криму та військового захоплення Криму Російською Федерацією і будь-які угоди, які укладає нелегітимний уряд Криму з РФ вважаю недійсними. Я не кріпак, мене не можна передати разом із землею в громадянство. Жодних заяв я не писав з приводу прийнятя російського громадянства і відмови від громадянства українського”, – обурений Сенцов.

“Я не маю жодних ілюзій із приводу російської системи правосуддя, тому до вироку я готовий”, – зізнається у промові полонений режисер.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики