«Видавництво Старого Лева» не повезе на Форум видавців книги тих, хто свариться

«Видавництво Старого Лева» на Форумі видавців не виставлятиме для продажу і не презентуватиме книг тих авторів, «котрі дозволили собі недостойні висловлювання і вчинки» у непростий для країни час.

«Ситуація останніх днів здетонувала багато болячок нашого суспільства, зокрема і в літературному середовищі – і рвонуло. Я розумію, що всі на нервах, що ситуація затягнулася і ускладнилася, а людська психіка не залізна. Однак, як би не було важко, найбільшим нашим обов’язком є залишатися людьми», – написала на сторінці видавництва у Facebook головний редактор Мар’яна Савка.

«Те, що собі дозволяють висловлювати деякі літератори в публічному просторі, опускаючись до персональних образ, переходить всі межі пристойності, людяності і здорового глузду.

На жаль, такі літератори є і серед авторів нашого видавництва. Тому ми заявляємо:

«Видавництво Старого Лева» не несе відповідальності за персональні дії та висловлювання авторів, книги яких виходили друком у нашому видавництві. Натомість видавництво під час Форуму видавців не виставлятиме для продажу і не презентуватиме книг тих авторів, котрі дозволили собі недостойні висловлювання і вчинки», – повідомляє вона.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики