Американський National Geographic вибачився за матеріал про “Новоросію”

83397_990x1933-cb1409949519Американська редакція журналу National Geographic пояснила свою позицію стосовно скандального матеріалу, що був опублікований на сайті news.nationalgeographic.com 6 вересня 2014 року. Про це повідомляє українська редакція NatGeo на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться про скандальну статтю «A Cease-fire Takes Hold in Ukraine as Territorial Questions Linger» («В Україні триває припинення вогню, але територіальні питання залишаються»). До матеріалу додано карту сучасної України, на якій можна побачити, що частину території відокремлено та названо «Новоросія».

На запит української редакції, яка засудила незбалансовану статтю своїх колег, представники американського National Geographic надіслали відповідь.

«Дякуємо за листа! Нам прикро, що ми розчарували Вас цією статтею… Ми не мали наміру підтримати поняття “Новоросії”, і ми внесли у статтю деякі зміни, щоб уточнити, що ми не підтримуємо російські вимоги», – мовиться у відповіді американського NatGeo.

Американська редакція також попросила вибачення в української за те, що не проконсультувалася перед публікацією. Пообіцяла також залучати київських колег до пошуку джерел для висвітлення нинішньої кризи.

Джерело: Телекритика

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики