У Києві підпалили кінотеатр “Жовтень”

dsc_6079Під час сеансу фільму “Літні ночі” з програми “Молодості” Sunny Bunny невідомі підпалили зал Гегемон кінотеатру “Жовтень”, повідомив кореспондент “Дня” з місця події.

За словами МНС, кінотеатр підпалили одразу в 4 місцях навмисно. Нападники кинули коктейлі Молотова і втекли. Перший дзвінок до пожежної частини від очевидців був о 21:48.

“Під час перегляду фільму я почула шипіння. Подумали, що це спецефекти у фільмі. Коли з’явився дим і полум’я ми покинули приміщення. Очевидно, що підпал пов’язано зі скандалом навколо кінотеатру. Підпалити зараз – це добрий привід дискредитувати ЛГБТ-спільноту і завершити почату справу”, – говорить Вікторія, яка була свідком пожежі.

Згідно з повідомленням МНС, на яке посилається “День”, ліквідували пожежу двадцять два відділення на основній та спеціальній пожежно-рятувальній техніці. Внаслідок пожежі знищено дах площею 300 кв.м. Постраждалих немає.

Директор “Жовтня” Людмила Горделадзе на своїй сторінці у Facebook підтримала версію, що ймовірно причиною пожежі був підпал.

“До речі, відповідь деяким скептикам версії “підпал”. В Жовтні стара проводка не горіла. По проводці ми щорічно поводимо експертизу. І вогнегасники перезаряжені були. І дерев’яний дах просочений спецрідиною. Але горище тліє досі. Пожежні заливають його водою. Через 11 годин після загоряння. Щоб вже напевно…”, – йдеться в повідомленні.

Активісти закликають киян 31 жовтня у п’ятницю прийти на акцію “Поверніть “Жовтень”, що відбудеться на Хрещатику біля КМДА.

Джерело: День
Фото і відео Івана Любиш-Кірдея

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики