В Україні заборонили 69 фільмів з Михайлом Пореченковим

Фото ruskino.ru

Державне агентство з питань кіно вирішило скасувати або відмовити у державній реєстрації фільмам та телесеріалам із участю російського актора Михайла Пореченкова. Це зроблено за зверненням Міністерства культури, СБУ, а також Національної спілки кінематографістів.

“3 листопада цього року відбулося засідання експертної комісії з питань поширення і демонстрації фільмів при Держкіно, яка рекомендувала Держкіно заборонити для кіно – і телепоказу публічного комерційного відео, домашнього відео на території України 69 стрічок за участю актора, режисера, продюсера Михайла Пореченкова”, – повідомляє прес-служба відомства.

На підставі зазначеного рішення експертної комісії Держкіно скасувало або відмовило у державній реєстрації зазначеним фільмам.

“Російський актор Пореченков своїми діями зі зброєю в руках на підтримку тероризму вивів себе за межі контексту культури і мистецтва. Демонстрація фільмів з його участю після такого вчинку була б моральною підтримкою і поширенням ідеології тероризму і екстремізму”,- зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

У Держкіно нагадали, що 30 жовтня цього року актор Пореченков приїхав у Донецьк, незважаючи на заборону в’їзду в Україну у зв’язку з його підтримкою анексії Росією Криму. Перебуваючи на позиціях терористів, він зробив кілька черг з великокаліберного кулемета в бік українських позицій Донецького аеропорту.

За останній час Держкіно заборонило три фільми з участю Пореченкова – “Піддубний”, “Біла гвардія” і “Спецназ”.

Серед заборонених до показу – серіалів “Бандитський Петербург. Барон”, “Вулиці розбитих ліхтарів” 1 сезон, “Особливості національного полювання у зимовий період”, “Особливості національної політики”, “Ліквідація”, “9 рота”, “Убойная сила” 1-6 сезони – всього 69 фільмів.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики