У Лондоні нагородили відео з «йолки» журналіста «Радіо Свобода»

i150_ArticleImage_10030311 листопада в Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців міжнародного конкурсу Lovie Awards. Журналіст «Радіо Свобода» Андрій Дубчак отримав приз у номінації «Інтернет-відео». Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«У нинішньому цифровому світі одна камера в правдивих руках може бути потужнішою навіть за атомний підводний човен. Брехня російських ЗМІ не може бути подолана гарматами чи танками. Сподіваюся, що наша журналістська робота на інформаційному фронті допоможе людям жити в мирі й любові в незалежній Україні», – сказав пан Дубчак на церемонії нагородження.

Найкращим журі визнало відео, яке він зняв з «ялинки» на Майдані під час народного віча 8 грудня. Ці кадри отримали найбільше голосів від користувачів інтернету в категорії Events & Live Broadcasts, а також третє місце від журі – як один із найкращих відеороликів європейської мережі. За відео віддали свої голоси понад 40 тисяч людей із 30 європейських країн.

Відео з «ялинки» показали ABC News, CBN News, CNN, сайти NewYork Times, Washington Post, інші іноземні ЗМІ. На Facebook це відео мало понад 10 тисяч поширень. На сайтах «Радіо Свобода» – понад 100 тис. переглядів.

Джерело: Телекритика

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики