Родина Горліса-Горського стверджує, що видавець перекрутив текст “Холодного Яру”

10869750_10152908682874573_7402609464804095354_oДонька письменника Юрія Горліса-Горського, який є автором роману “Холодний Яр”, опублікувала відкритого листа своєї матері до Романа Коваля, де вона просить повернути світлини й папери, які він присвоїв.

Сім’я письменника дуже засмучена змінами, які Роман Коваль зробив у “Холодному Ярі”, і хоче, щоб він припинив друкувати перекручену книжку.

“Ви не дотримали слова і змінили книжку на власний розсуд, Ви не розумієте, що не можете змінювати авторського тексту, Ви поводитесь як автор роману, не маючи на це ніяких повноважень, і повторюєте цю помилку вже багато років. Тому я забороняю Вам подальші публікації роману “Холодний Яр” і будь-яких інших творів мого чоловіка”, – пише Галина Гришко.

“Друзі, я публікую відкритого листа до Романа Коваля й прошу його повернути світлини й папери, що моя мати йому передала. Вона гадала, що він покладе ці документи до архіву, але тепер він каже, що все це належить йому”, написала у Facebook Лариса Горліс-Горська.

“Я надрукувала оригінальну версію “Холодного Яру”, без змін, і наразі презентую цю книжку по різних містах. Сподіваюся, що ви підтримаєте мене, не лише заради захисту авторства Юрія, мого батька, але також заради українських письменників, які страждають від того, що закон не захистив їхні праці”, – зазначила вона.

Джерело: vikna.if.uа

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики