У Китаї видали дитячу книгу харківського видавництва

фотоУ Китаї видали книгу «Чудеса із пластиліну» харківського видавництва «Віват».

В оригіналі «Чудеса із пластиліну» Марії Макаренко – це видання для дітей, що містить покрокові інструкції з ліплення тварин. Головна мета книги – розвинути в дитини дрібну моторику й виховати в ній посидючість і терплячість для роботи з дрібними деталями.

Китайська компанія придбала права на це видання наприкінці 2013 року. У китайському варіанті книгу розділили на кілька частин, випустивши на її основі серію щомісячних журналів із дитячої творчості загальним тиражем понад 60 тисяч примірників.

«Цей факт ми розглядаємо як чергове визнання нашої роботи на міжнародному рівні і підтвердження того, що ми можемо робити конкурентоспроможний і цікавий для зовнішнього світу продукт», – підкреслила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.
Вона додала, що вихід на китайський ринок став можливий завдяки неодноразовій участі видавництва в міжнародній книжковій виставці у Франкфурті.

Окрім Китаю, права на видання «Чудес із пластиліну» продано й декільком іншим країнам: Німеччині, Польщі (цього року буде видано вже вдруге), Румунії, Молдові, Росії та Словаччині.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики