Україна замінить російські серіали польськими

Фото ТСН
Фото ТСН

Віце-прем’єр та міністр культури В’ячеслав Кириленко під час візиту до Польщі розповів, що Україна купуватиме польські фільми та серіали.

Таким чином, наголосив він, Україна, яка виробляє недостатньо власної кінопродукції, витіснятиме з ринку російське кіно. “Ми вирішили відключити найбільш агресивні російські телеканали, відбираємо ліцензії на мовлення фільмів, що просувають російський імперіалізм і мілітаризм”, – розповів Кириленко. Але відзначив: “Ми повинні відокремити російську культуру від російського імперіалізму. Ми завжди були в змозі зробити це. Ми поважаємо творців російської культури, російська культура”.

Про це В’ячеслав Кириленко розповів в інтерв’ю Gazeta Wyborcza. “Польща виробляє багато сералів, які є привабливими для української аудиторії. Тож ми хочемо купляти польські фільми і ми будемо це робити”, – наголосив міністр.

Також він відзначив: “Ми не можемо мати справу з культурою сьогодні, не беручи до уваги, що в моїй країні ведеться війна. Практично всі мої дії на посаді пов’язано з потребами фронту і солдатів”.

Як повідомляли раніше, міністр культури України В’ячеслав Кириленко під час круглого столу щодо підтримки вітчизняної аудіовізуальної та кінопродукції, спільно організованого Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення, Євросоюзом та Радою Європи заявив, що український телевізійний та радіопростір має бути заповнено якісним та різноманітним національним продуктом.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики